בחרו עמוד

בחברות גדולות, בהן המשכורות מנוהלות בידי חשבי שכר, מומלץ מאד לשלוח אותם לריענון מקצועי מעת לעת. אם אתם מריצים חברה גדולה בבעלותכם, ומעסיקים חשב שכר, מומלץ לשלוח אותו אל יום עיון לחשבי שכר במכללה למיסים וחשבונאות. כאן הוא יוכל לצבור ידע חדש, לייעל את עבודתו ולהרחיב את אפיקיו בתחום החשבות. הוא יוכל להכיר קולגות חדשות ולהשוות התנהלויות מקצועיות בעבודה. אם אתם מעוניינים לקדם את חשב השכר שלכם בארגון, מומלץ לשלוח אותו אל יום עיון לחשבי שכר.

התייעלות בעבודה, ניהול חכם ואחראי של הכספים

עבודה עם חשבי שכר אינה תמיד קלה. פעמים רבות נדמה לכם, כמנהלי הארגון, שכסף נשפך כמו מים, שההוצאות לא היו צריכות להיות כמו שהן עכשיו, וכד’. קונפליקטים עם חשבי השכר על עניינים אלו אינם נושא נדיר. אם אתם רוצים לדעת שיש לכם על מי לסמוך, וחשב השכר שלכם יישם את מה שאתם דורשים ממנו בהבנה מלאה, יום העיון הזה הוא לגמרי בשבילו. ימי עיון לחשבי שכר מספקים לו את כל הכלים להתמודד עם דרישות המעסיקים תוך עמידה בדרישות החוק. בפועל, חשבי שכר שלמדו ביום עיון זה נעשו יעילים יותר בעבודתם ועם שביעות רצון מלאה מצד מעסיקיהם.

ניהול מסודר של הכספים בארגון

עוד עניין שיוצר קונפליקט בין המעסיקים לחשבים הוא נושא הסדר בניהול הכספים. המעסיקים חשים כי נוצר חוסר סדר וקוהרנטיות בניהול הכספים, בעוד חשב השכר בטוח שהכל בשליטה. כאן, הוא ילמד כיצד לנהל את הכספים בסדר מופתי כך שדו”חות ומסמכים שיופקו על ידיו יהיו קריאים עבורכם ויצרו תחושה של סדר פנימי טוב. אם אתם מעוניינים בשיפור יכולותיו של חשב השכר שלכם, מומלץ לשלוח אותו אל יום עיון לחשבי שכר וליהנות מעובד טוב יותר, יעיל יותר ובעיקר מסודר יותר.

שולחים את חשב השכר ליום עיון – ונהנים מכל היתרונות

אם אתם מבקשים להבטיח כי חשב השכר שלכם יבצע את עבודתו בצורה טובה יותר וברורה יותר עבורכם כמעסיקים, מומלץ לשלוח אותו אל יום עיון לחשבי שכר מטעם המכללה למיסים וחשבונאות וליהנות מכל היתרונות בעבודתו בהמשך. צרו קשר עם המכללה למיסים וחשבונאות – ותחום חשבות השכר בארגון שלכם ישתנה לטובה.

למי מתאימים לימודי מנהלי חשבונות בכירים ?

בתקופה האחרונה ניתן לראות עליה משמעותית מאוד בפופולאריות של לימודי מנהלי חשבונות בכירים וכיצד רבים מבקשים להשתלב בלימודים הללו. יחד עם זאת, חשוב להבין כי לימודים אלו לא מתאימים לכל אחד, ובניגוד למה שרבים חושבים, לא כל אחד אשר סיים קורס מזכירות יכול ללמוד ניהול חשבונות בכיר ולהצליח בכך.

ניסיון בתחום

לרוב, לימודי חשבי שכר או מנהלי חשבונות בכירים מתאימים לאנשים בעלי ניסיון בתחום של הנהלת חשובות. לכן, אדם אשר סיים קורס מזכירות ורוצה לקדם את עצמו יכול לנסות להשתלב במחלקת הנהלת חשבונות ולהירשם אל קורסי הנהלת חשבונות למתחילים.

ידע מקצועי נדרש

בדיוק כמו הניסיון, אדם אשר קוצה להירשם אל לימודי מנהלי חשבונות בכירים מוכרח להיות בעל ידע מקצועי ולרוב אל הלימודים הללו לא מקבלים מתחילים ללא ידע כלל בתחום הנהלת החשבונות. לכן, כפי שאמרנו מעלה, אדם אשר סיים קורס מזכירות ורוצה להיות מנהל חשבונות בכיר צריך לעבור קורסים בתחום כמו הנהלת חשבונות 1+2 וכדומה.