בחרו עמוד

קורס חשבי שכר יפתח לכם צוהר לתחום חדש, בו אתם מנהלים כספים בארגונים בינוניים וגדולים. שלא תטעו, לא מדובר על רואה חשבון אקדמאי שמפקח על אותם ארגונים דרך משרדו (שעוסק בין השאר בעוד עשרות לקוחות אחרים), אלא על עובד פנימי של הארגון שתפקידו לנהל את הכספים. בין השאר, תפקידו למסור מידע לרואה החשבון בסוף השנה ולהכין את הדו”חות השנתיים והצהרות ההון של הארגון.

בואו ללמוד מחשבי שכר בכירים בענפים השונים

לומדים חשבונאות ארגונית, מיסים ועוד נושאים מגוונים העוסקים בפיננסים פנימיים של הארגון. בלימודים משתתפים, בין השאר, חשבי שכר בכירים לשעבר שפנו לענף ההוראה. ניתן ללמוד חשבות-שכר מאפס, או להשתלם בקורסים מתקדמים יותר אם אתם כבר משולבים בעבודה כחשבי שכר.

הכנת משכורות, הכרת מבנה התלוש

קורס חשבי שכר מספק לכם מידע על הכנת משכורות, תוך הכרת כל הניכויים והסעיפים הנדרשים על מנת להרכיב מסמכים אלו. אתם תלמדו כיצד לחשב הפרשה לביטוח לאומי, לביטוח בריאות ולחברות הפנסיה והגמל הפרטיות. הכנת המשכורת מצריכה גם ידע לימודי בניכויים שליליים, כלומר זיכוי כספי שלא נגד עבודה, לטובת לעובד: דמי הבראה, פיצויים וכד’.

הקורסים שיכשירו אתכם כחשבי שכר בצורה הטובה ביותר

קורסים מטעם מכללה העוסקת במיסים וחשבונאות יספקו לכם ידע מעשי על עולם חשבות השכר, ויכשירו אתכם בעבודתכם הצפויה. מכללה זו מציעה מגוון רחב של קורסים בהתאם לדרישות המעסיקים. רישום לקורס המתאים לכם יספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים בשביל לצאת לעבוד ולהגשים עבור המעסיק שלכם את מה שהוא יזדקק לו – מכם. קורס חשבי שכר מועבר על ידי מיטב החשבים לשעבר במשק, לצד מרצים לכלכלה ופיננסים.

הכשרה בפרקי זמן קצובים – המסגרת ידידותית למקומות עבודה

אם הגעתם מטעם העבודה, או נשלחתם על ידי המעסיק, מכללה זו ידידותית עבור מקומות עבודה. היא מציעה זמני לימודים נוחים שיאפשרו לכם לעבוד תוך כדי ולהתמקצע מיום ליום. בואו ללמוד מטעם חשבי שכר בכירים ומומחי כלכלה על עולם חשבות השכר ולצאת לעבוד עם ידע מקצועי שייקח אתכם קדימה. קורס חשב שכר מטעם מכללה זו מציע את כל הנדרש על מנת לאפשר לכם להתחיל לעבוד.

קורס חשב שכר או קורס הנהלת חשבונות – במה כדאי לבחור?

אין ספק כי כיום אנו חיים בעולם בו מבינים יותר מתמיד את החשיבות הגדולה של לימודים ורבים מבינים כי רק בעזרת לימודים מקצועיים הם יוכלו לפתח את עצמם בצורה משמעותית מאוד ולקדם את הקריירה שלהם בצורה טובה. בין מגוון הקורסים השונים ניתן למצוא שני קורסים אשר רבים מתלבטים ביניהם – קורס חשב שכר או הנהלת חשבונות. מצד אחד, מדובר בתחום שיכול להשתלב היטב אחד עם השני, אך מה שרבים לא יודעים הוא שמדובר בשני קורסים שונים לחלוטין, ובשני תפקידים שונים לחלוטין.

אז מה הקורס הנכון עבורכם? איך תוכלו לדעת במה עדיף לכם לבחור? בשביל זה אתם צריכים לדעת קצת יותר על הקורסים הללו. השלימו את קריאת המאמר ויהיה לכם הרבה יותר קל לדעת מה עדיף עבורכם.

הבדל מהותי בין הקורסים

בין קורס חשב שכר לבין קורס הנהלת חשבונות ישנם הרבה מאוד דברים דומים, אך גם הבדלים. חשב שכר הוא האדם אשר אחראי על כל נושא השכר בחברה, הזכויות של העובדים מבחינה פיננסית וסוציאלית ועוד. כל מה שנוגע לתלושי השכר של העובדים, הדיווחים לרשויות המס על אותם עובדים וכדומה. לעומת זאת, התפקיד של מנהל חשבונות קשור יותר לניהול של כל החשבוניות, ההוצאות וההכנסות של העסק, תשלומים שוטפים, ניהול חשבונות וכדומה. ונכון, לפעמים מנהל חשבונות יכול לבצע גם את העבודה של חשב שכר, אבל הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להפריד בין השניים. לכל תפקיד יש הכשרה שונה וכך רק אדם שמוכשר לכך ויודע לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר יכול לשמש בתפקיד הזה.

מה עדיף ללמוד ?

אם אתם מתלבטים בין קורס חשב שכר בכיר או מתחיל לבין קורס הנהלת חשבונות עליכם לבדוק היטב את שני הקורסים ואת הנושאים הנלמדים בהם ולהבין באילו תפקידים תשמשו לאחר מכן. אם אתם עדיין לא בטוחים, פנו אלינו, ספרו לנו על עצמכם ונשמח לתת לכם ייעוץ מתאים.