היי רציתי לשתף בחוויית הלימודים במכללה למיסים של יניב בראש-העין , המרצה שדואג שנבין הכל ומסביר באהבה, כל שבוע חיכינו...קרא עודהיי רציתי לשתף בחוויית הלימודים במכללה למיסים של יניב בראש-העין , המרצה שדואג שנבין הכל ומסביר באהבה, כל שבוע חיכינו לשיעור הבא ,בקיצור חווית למידה בקבוצה בכיף וגם בהצלחה גבוהה ,וגם ההרצאה השנתית שאני לא מפספסת במכללה למיסים של יניב, ממליצה בחום ואהבה, נאוה יצחק ראש-העיןקרא פחות
8/03/2022
גילי
The studies at Yaniv Gabriel are different from...קרא עודThe studies at Yaniv Gabriel are different from other places. . Mr. Yaniv Gabriel has extensive knowledge and is a professional in his field. And it is updated all in real time. Feel that he is swimming in the material. In addition to this, lesson summaries are given at the end of each lesson taught in order to repeat the material.קרא פחות
×
Silvana Kalfon
המרצה מעביר את החומר בצורה ברורה ועיניינית, בעל...קרא עודהמרצה מעביר את החומר בצורה ברורה ועיניינית, בעל ידע נרחב , סבלני ומקצועי. קורס מומלץ מאוד.קרא פחות
Riki Shachar
הלימוד במכללה מקצועי וממוקד המבטיח לכל תלמיד...קרא עודהלימוד במכללה מקצועי וממוקד המבטיח לכל תלמיד שמגיע לשיעורים ופותר מבחנים הצלחה בציון גבוה. בכיתה שלמדתי לרובן המבחן היה קל מאוד וזה הודות ליניב ולשיטת הלימוד המפשטת כל דבר. ממליצה בחום ללמוד במכללה . כל מי שהפניתי ליניב היתה מאוד מרוצה נבחנה בהצלחה רבה. מעבר למבחן הכלים שיניב נתן לנו לנתח בעיות עוזר מאוד במהלך העבודה. ממליצה מאוד ריקי שחרקרא פחות
שושי אביטל
אחד המורים המקצוענים שהייתי, נכנסתי באמצע הקורס ,...קרא עודאחד המורים המקצוענים שהייתי, נכנסתי באמצע הקורס , חשבתי לא לגשת לבחינה המרצה יניב גבריאל עמד על כך שאגש לבחינה ? ניגשתי לבחינה ללא ציפיות כי בכל זאת הפסדתי חומר, אבל לשמחתי עברתי בגדול וזאת בזכות המרצה יניב גבריאל שידע להעביר את החומר בצורה שתהייה ברורה וקלה, מומלץ בחום שושי אביטלקרא פחות
לאה דודפור
יניב, מורה מס1 !!! מעביר את החומר...קרא עודיניב, מורה מס1 !!! מעביר את החומר בדרך הכי מקצועית ויסודית , נותן מענה ואוזן קשבת כאילו היה מורה פרטי לכל אחד מתלמידיו בכיתה.. היה לי העונג ללמוד אצלו ואין ספק שאחוזי ההצלחה אצלו הכי גבוהים !! ממליצה מאודקרא פחות
שלומי
שלום לכולם, ברצוני להמליץ על קורס חשבי שכר...קרא עודשלום לכולם, ברצוני להמליץ על קורס חשבי שכר שמועבר ע"י יניב גבריאל. יניב מעביר את הקורס בצורה טובה, ברורה ועניינית. יניב משקיע, נותן מענה מעבר לשעות הקורס, מעבירחומרי עזר + מבחנים עם פתרונות ובאמת דואג להצלחת הסטודנטים. יישר כוח!קרא פחות