לפני מספר שנים סיימתי לימודי חשבי שכר אצל יניב גבריאל בסניף בראש העין. אני מתגוררת בירושלים, ושמחה על הבחירה שעשיתי....קרא עודלפני מספר שנים סיימתי לימודי חשבי שכר אצל יניב גבריאל בסניף בראש העין. אני מתגוררת בירושלים, ושמחה על הבחירה שעשיתי. ממליצה לכם בחום.מרצה מקצועי, איכותי, שולט בצורה נדירה בחומר,קשוב, זמין לכל שאלה וסוגיה ומתבל את החומר עם ים של עניין. בנוסף הוצאתי בבחינה ציון מעולה. חייבת לציין כי חברים שלי לעבודה שלמדו במקומות אחרים ,עד היום לא מצליחים לעבור את הבחינה של לשכת רואי החשבון.מציעה לכם לא להתלבט בכלל, צאו מאזור הנוחות(קרוב לבית וכו),בסוף, המטרה היא להנות מהדרך ולעבור את הבחינה. בהצלחה רבה!!!קרא פחות
8/03/2022
lior kikirov
המרצה יניב גבריאל מעביר את השיעורים בצורה מעניינת...קרא עודהמרצה יניב גבריאל מעביר את השיעורים בצורה מעניינת ומובנת, הסיכומים שמגיעים אחרי כל שיעור מאוד עוזרים כדי לזכור במשך השבוע את החומר הנלמד. בנוסף לאחר הקורס קיימת קבוצת ווטסאפ שבה יניב עונה על כל שאלה. והוא תמיד זמין ועונה על כל שאלה בשמחה ובסבלנות.קרא פחות
×
דפנה צוברה
למדתי לפני מספר שנים אצל יניב גבריאל במכללה...קרא עודלמדתי לפני מספר שנים אצל יניב גבריאל במכללה ברחובות, פגשתי מרצה מקצועי לעילא ולעילא ...קשוב מאוד ועם סבלנות אין קץ ,והתוצאות מדברות בעד עצמן..כן ירבו כמוהקרא פחות
רינת מצסה
שמי רינת ואני מאזור אשדוד אני רוצה להמליץ...קרא עודשמי רינת ואני מאזור אשדוד אני רוצה להמליץ בחום על "המכללה למיסים ולחשבונאות". סיימתי לימודי חשבת שכר בכירה במכללה למיסים ולחשבונאות בשנת 2017 מטעם "לשכת רואי החשבון בישראל". הקורס התקיים בסניף אשדוד, אחת לשבוע, 4 שעות למפגש, במשך חצי שנה. אני רוצה לציין במיוחד לטובה את מרצה הקורס, מר יניב גבריאל שהכין אותנו לבחינה בצורה הכי טובה והכי מקיפה שיכולה להיות וזאת בזכות הידע הנרחב שלו, המקצועיות, הסבלנות וכמובן היחס האישי . יניב דאג לתרגל איתנו באופן שוטף ומקצועי וכמובן לשלוח סיכום הרצאות למייל. בנוסף, מאז סיום לימודיי, יניב מלווה אותי בכל שאלה שיש לי (קבוצת וואטצאפ שהקים וכן במיילים).קרא פחות
Natalia Kesler
I highly recommend studying at the tax and...קרא עודI highly recommend studying at the tax and accounting college, the lecturer conveys very clearly, the whole course is clearly summarized in the book so there is no need to write or summarize, but just listen to the lecturer. In addition, we did loads and loads of tests so that there is no option not to remember the material, by the time of the big test all the formulas and laws are already being recited. The lecturer is also always available on mobile for any questions. What's more, I was on maternity leave and I still managed :)קרא פחות
rinat cohen (רינת כהן)
רציתי לומר תודה רבה ליניב גבריאל על העברת...קרא עודרציתי לומר תודה רבה ליניב גבריאל על העברת הקורס בצורה עניינית מרוכזת וחכמה, תרמת לי המון ידע מקצועי , עברתי בזכותך את בחינת חשבי השכר הבכירים של לשכת רואי החשבון , מומלץ ביותרקרא פחות
מרינה יעקובץ
יניב היקר!מרצה מספר אחד בארץ!כל כך מודה לך...קרא עודיניב היקר!מרצה מספר אחד בארץ!כל כך מודה לך על מקצועיות שלך,על הידע שקיבלתי,על סבלנות לכל אחד ואחת.רק בזכותך עברתי את הבחינה .כי אתה יודע להכין את המלמידים לבחינה.אתה תוך כדי לימודים גם נותן את הביטחון.כל אחד שלומד ברצינות ,אין לו סיבה לא לעבור את הבחינה.מכל הלב מאחלת לך הרבה תלמידים טובים והמון הצלחה במעסימך.מרינה יעקובץ💗קרא פחות