שלום שמי אורלי ואני גאה להיות בוגרת קורס חשבי שכר בכירים משנת 2016 . ממליצה באהבה על "המכללה למיסים...קרא עודשלום שמי אורלי ואני גאה להיות בוגרת קורס חשבי שכר בכירים משנת 2016 . ממליצה באהבה על "המכללה למיסים ולחשבונאות " למדתי באשדוד פעם בשבוע למשך 4 שעות במשך חצי שנה ,הקורס,הועבר ע"י יניב גבריאל שהוא מורה דרך אמיתי, אדם מקצועי, אכפתי,בעל ידע עצום שלימד תירגל העביר סיכומי שיעור היה זמין לכל פניה ושאלה בכל שעות היום ,יניב הכין אותנו לבחינה באופן יסודי ומקצועי ועברתי את המבחן בהצלחה ובציון גבוהה. מאז ועד היום אני מקפידה לבצע את ההשתלמיות אצל יניב המידע מועבר בצורה מאוד מעניינת מקצועית עם המון סבלנות ומענה לכל השאלות . כל מי שמעוניין זה המקום להצלחה ! ניתן לפנות אליי לכל שאלה אשמח לעזור .קרא פחות
8/03/2022
נילי עדי
מניסיון אישי כתלמידה מצטיינת של המרצה ״יניב גבריאל״...קרא עודמניסיון אישי כתלמידה מצטיינת של המרצה ״יניב גבריאל״ אני רוצה להמליץ בחום על מקצועיות ברמה גבוה עם יחס אישי ואכפתיות כל תלמידי הכיתה עברו בהצלחה יתרה את הבחינה בלשכת רואי חשבון בי-ם. הצלחת התלמידים מדברת בעד עצמה בברכה נילי עדי😇קרא פחות
×
גילי
The studies at Yaniv Gabriel are different from...קרא עודThe studies at Yaniv Gabriel are different from other places. . Mr. Yaniv Gabriel has extensive knowledge and is a professional in his field. And it is updated all in real time. Feel that he is swimming in the material. In addition to this, lesson summaries are given at the end of each lesson taught in order to repeat the material.קרא פחות
גילי
הלימודים אצל יניב גבריאל שונים ממקומות אחרים. ....קרא עודהלימודים אצל יניב גבריאל שונים ממקומות אחרים. . מר יניב גבריאל בעל ידיעות נרחבות ומקצוען בתחומו. והוא מעודכן בכל בזמן אמת. מרגישים שהוא שוחה בחומר.
בנוסף לכך ניתנים סיכומי שיעור בסוף כל שיעור שנלמד לטובת חזרה על החומר.קרא פחות
Eran Hai
המרצה מעולה מקיף את כל החומר הנדרש
יאנה אדם
אני רוצה להמליץ לכולם על קורס חשבי שכר...קרא עודאני רוצה להמליץ לכולם על קורס חשבי שכר בכירים של לשכת רואי החשבון בישראל שסיימתי מזמן! המרצה של הקורס יניב גבריאל מקצוע ומנוסה מאוד! תהליך הלימוד עבורי היה מהנה והעשיר את הידע האישי. בהחלט אני יכולה לומר שהלימודים היו חוויה מהנה עבורי!!!אני רוצה להודות לכם על קורס מרתק!!!!חוויה לימודית מן המעלה הראשונה. הקורס העשיר עד מאוד את הידע שלי והתחושה היא שקיבלתי כלים מעשיים ומתודות עבודה ברורות כיצד לעבוד כחשבי שכר. והבונוס הגדול שהמרצה הוא שחלק עם תלמידיו ניסיוניו לתחום!!! תודה גדולה מתלמידה אדם יאנה.קרא פחות
סטלה, יתרון אנושי
למדתי אצל יניב גבריאל לפני מספר שנים. יניב...קרא עודלמדתי אצל יניב גבריאל לפני מספר שנים. יניב העביר את השיעורים במקצועיות וסבלנות. ממשיכה להגיע אליו להשתלמויות כל שנה. ממליצה בחום!קרא פחות