לפני מספר שנים סיימתי לימודי חשבי שכר אצל יניב גבריאל בסניף בראש העין. אני מתגוררת בירושלים, ושמחה על הבחירה שעשיתי.
ממליצה...קרא עודלפני מספר שנים סיימתי לימודי חשבי שכר אצל יניב גבריאל בסניף בראש העין. אני מתגוררת בירושלים, ושמחה על הבחירה שעשיתי.
ממליצה לכם בחום.מרצה מקצועי, איכותי, שולט בצורה נדירה בחומר,קשוב, זמין לכל שאלה וסוגיה ומתבל את החומר עם ים של עניין. בנוסף הוצאתי בבחינה ציון מעולה. חייבת לציין כי חברים שלי לעבודה שלמדו במקומות אחרים ,עד היום לא מצליחים לעבור את הבחינה של לשכת רואי החשבון.מציעה לכם לא להתלבט בכלל, צאו מאזור הנוחות(קרוב לבית וכו),בסוף, המטרה היא להנות מהדרך ולעבור את הבחינה.
בהצלחה רבה!!!קרא פחות
8/04/2022
הדר
יניב מעביר את החומר בצורה מקצועית וברורה. נגיש...קרא עודיניב מעביר את החומר בצורה מקצועית וברורה. נגיש לשאלות, זמין ומקצועי. ממליצה בחום!קרא פחות
×
Mazal Zanah
ממליצההה מאוד מניסיון על קורס חשב...קרא עודממליצההה מאוד מניסיון על קורס חשב שכר בכיר במכללה למיסים וחשבונאות בהנחייתו של יניב גבריאל האלוףףףף !!!! עם אחוזי הצלחההה הגבוהיםםם ביותרר !!! עברתי את המבחנים בהצלחה ומאז אני עובדת כחשבת שכר מרחבית /מרחב דרום (שיניב המליץ על קבלתי לעבודה זו) בעמותת מטבבב .וכל שנה עושה ימי עיון רק אצלוווו ונהנית מכל רגעעע .... הקורס הזה שינה את חיייי ..קרא פחות
תמי חדד
למדתי בשנת 2009 קורס חשבי שכר בכירים במכללת...קרא עודלמדתי בשנת 2009 קורס חשבי שכר בכירים במכללת למיסים ולחשבונות, עברתי בהצלחה רבה את המבחן בציון גבוה, הודות ליניב גבריאל שהעביר את השיעורים באופן ברור ומסודר, שיתף ידע רב מניסיונו כעו"ד, נהינתי ללמוד. השתלמויות חשבי שכר מועברים ומאורגנים עם מגוון ידע נרחב בכל הסוגיות הקשורות בשכר כולל עדכונים שוטפים בעבר ובהווה בנושאים הקשורים לדיני עבודה, מיסים וביטוח לאומי. אני מאוד ממליצה ללמוד במכללה למיסים ולחשבונאות. בהצלחה לכולם🙏קרא פחות
מורן לוי
I strongly recommend enrolling in the course, the...קרא עודI strongly recommend enrolling in the course, the lecturer explains the complex topics in an eloquent, understandable and in-depth manner at a high level, I was very happy to meet the lecturer Yaniv Ben, a kind and considerate person who wants the success of his students. I had a fun and enriching learning experience, highly recommend!קרא פחות
אורה אבוטבול
לכל מי שרוצה ללמוד מקצוע מעניין ומאתגר חשב/ת...קרא עודלכל מי שרוצה ללמוד מקצוע מעניין ומאתגר חשב/ת שכר בכיר/ה ממליצה בחום על המכללה למיסים ולחשבונאות אני למדתי לפני שנים במכללה אצל יניב גבריאל מקצועיות יחס חם ואישי למי שמשקיע הצלחה מובטחת עד היום במשך שנים עושה השתלמויות שנתיות במכללה ואפילו מקבלת ייעוץ בנושאים הקשורים בשכר מומלץ בחום תרשמו 💞💞קרא פחות
לימור עמרם
קורס חשבי שכר במכללה למיסים עם המרצה יניב...קרא עודקורס חשבי שכר במכללה למיסים עם המרצה יניב גבריאל הינו קורס שמועבר בצורה יעילה ואפקטיבית לצורך מעבר הבחינה. הקורס זורם ומעניין באווירה נעימה ונותן את הכלים הדרושים ואת השיטה אשר מובילה להצלחה. חשוב לציין שיניב דואג לא לבזבז זמן מיותר לתלמידים ומספק את כל החומר מסוכם ומסודר עם בחינות מסודרות כך שברוב השיעורים אין בזבוז זמן על העתקה או הכתבה. מבחינתי השיטה של יניב הוכיחה את עצמה לחלוטין ועברתי בהצלחה את הקורס. מומלץ!קרא פחות