מנהל “המכללה למיסים ולחשבונאות” (יניב גבריאל עורך דין ויועץ מס), מתייחס ליחס הבוטה נגד הציבור החרדי בימים טרופים אלה:
החרדים הם האחים שלי.
אצלנו לא קיימת אפליה על רקע של דת. אותנו זה לא מעניין בכלל. אנו מכבדים את מסורת העם היהודי שומר תורה ומצוות, בדיוק כפי שאנו נוהגים בכל שאר הדתות.
אצלנו אין אפליה, מכל סוג שהוא, ואין התייחסות שונה לאדם כל שהוא על רקע: מין, נטייה מינית, מעמד אישי, היריון, הפרייה חוץ גופית, טיפולי פוריות, גזע, גיל, הורות, לאום, ארץ מוצא, השקפה, תמיכה במפלגה או שירות מילואים, וכמובן דת.
“המכללה למיסים ולחשבונאות” משקיעה בקידום הציבור החרדי בתחום השכר, בשוק העבודה הישראלי, ללא כל נשוא פנים או אפליה. בדיוק כמו הציבור הרחב, באשר הוא, בוגרי קורס “חשבי שכר בכירים” של “לשכת רואי החשבון” – כשרות וללא עלות, למרות שהציבור החרדי לרוב אינו לומד במכללה “מעורבת” (כיתה “ללא הפרדה” בין נשים לבין גברים), בשילובם במקומות עבודה :
ללוח הצעות העבודה שלנו לציבור הרחב, באשר הוא, בפייסבוק והצטרפו כעת:
“המכללה למיסים ולחשבונאות” משקיעה בקידום הציבור החרדי בתחום השכר, בשוק העבודה הישראלי ללא כל נשוא פנים או אפליה יחד עם כלל בוגרי קורס “חשבי שכר בכירים” של “לשכת רואי החשבון” – כשרות וללא עלות – בתמיכה ובסיוע בעבודתם בשאלות מקצועיות:
ליחצו על קישור הכניסה ללוח התמיכה המקצועי שלנו לציבור הרחב, באשר הוא, בפייסבוק והצטרפו כעת:
למדתי בשנת 2009 קורס חשבי שכר בכירים במכללת...קרא עודלמדתי בשנת 2009 קורס חשבי שכר בכירים במכללת למיסים ולחשבונות, עברתי בהצלחה רבה את המבחן בציון גבוה, הודות ליניב גבריאל שהעביר את השיעורים באופן ברור ומסודר, שיתף ידע רב מניסיונו כעו"ד, נהינתי ללמוד. השתלמויות חשבי שכר מועברים ומאורגנים עם מגוון ידע נרחב בכל הסוגיות הקשורות בשכר כולל עדכונים שוטפים בעבר ובהווה בנושאים הקשורים לדיני עבודה, מיסים וביטוח לאומי. אני מאוד ממליצה ללמוד במכללה למיסים ולחשבונאות. בהצלחה לכולם🙏קרא פחות
×
Inotaev Bella
יניב גבריאל תודה רבה! בזכותך עברת את הקורס...קרא עודיניב גבריאל תודה רבה! בזכותך עברת את הקורס חשבי שכר בכירים עם ציון גבוה. נהנתי מאוד בשיעורים שלך❤️קרא פחות
רונית חדד
למדתי חשבות שכר מטעם הלשכה לרו"ח במכללה למיסים...קרא עודלמדתי חשבות שכר מטעם הלשכה לרו"ח במכללה למיסים ולחשבונאות עם המרצה יניב גבריאל. יניב העביר את הקורס בצורה מעולה, ובמקצועיות. היה חשוב לו שנבין את כל הנושאים ביסודיות. ואם היה צריך לחזור על נושא מסוים מספר פעמים עשה זאת ברצון ובסבלנות. לכל מי שרוצה ללמוד את התחום, אני ממליצה בחום על יניב גבריאל. אחוזי ההצלחה מעידים בעד עצמם. רונית מראש העיןקרא פחות
Frida Sher
נושאי הלימוד מועברים מאוד ברור ומובן ,עם הרבה...קרא עודנושאי הלימוד מועברים מאוד ברור ומובן ,עם הרבה סבלנות נועם והומור ,תוך הכנה יעילה למבחני הגמר ,חויית לימודים מומלצת מאוד ,בזכות יניב קיבלתי 98 במבחנים לחשבות שכר ,אסירות תודה ענקיתקרא פחות
יוסי שיינדל
מחשבה יוצרת מציאות. לפני כ5 חודשים חשבתי ללמוד...קרא עודמחשבה יוצרת מציאות. לפני כ5 חודשים חשבתי ללמוד להיות חשב שכר ונרשמתי ללימודים במכללה למיסים של יניב גבריאל. השיעור ענייני- מתוכנן היטב ,השעות עברו במהירות. החומר הלימודי מוגש לתלמידים באופן הכי ברור וכל שנותר הוא לקרוא ולתרגל בבית. עברתי את המבחן בהצלחה. ממליץ בחום על המכללה למיסים בניהולו של יניב גבריאל ,למי שרוצה ללמוד את המקצוע.קרא פחות
מלכה מתיס
שמי ש. מ. מאשדוד , מנהלת חשבונות ראשית...קרא עודשמי ש. מ. מאשדוד , מנהלת חשבונות ראשית . אני רוצה להמליץ לכם בחום על "המכללה למיסים ולחשבונאות". סיימתי במכללה למיסים ולחשבונאות, בהצלחה רבה, ובציון גבוה מאוד, בשנת 2010 קורס "חשבי שכר בכירים" של "לשכת רואי החשבון בישראל . אני רוצה לציין ולשבח לטובה במיוחד את מרצה הקורס, מר יניב גבריאל עורך דין ויועץ מס , שהכין אותנו לבחינה בצורה הכי טובה והכי מקיפה שיכולה להיות , בידע הנרחב , רמת המקצועיות , היחס האישי , הסבלנות והסובלנות , התרגול המקיף והיסודי שלו . הזמינות שלו לאורך כל הקורס בקבוצת הווצאפ והכי חשוב שהכשיר והכין אותנו למבחן בצורה מעולה , מצויינת וטובה . לציין שגם אחרי שמסתיים הקורס הוא זמין לשאלות שמתעוררות בעבודה . -קרא פחות