אילנה ארזואן
אז גם אני למדתי במכללה למיסים ולחשבונאות:) הלימודים... קרא עודאז גם אני למדתי במכללה למיסים ולחשבונאות:) הלימודים היו קלים ונוחים בזכות שיטת הלימוד של המרצה - יניב גבריאל בכבודו ובעצמו. מאד מקצועי, יסודי, סובלני ובילתי מתפשר. קיבלנו את כל העזרים הנדרשים למען הצלחה מירבית. המרצה מאד אדיב וזמין גם מעבר לתקופת הלימודים לצורך מתן יעוץ והכוונה להמשך הדרך. כל זה מקנה לתלמידים ביטחון ואמונה בעצמם ובמקצוע. ישר כח. קרא פחות