לשכת רואי החשבון בישראל – הכנס השנתי הראשון לחשבי שכר יוצא לדרך !
לפרטים נוספים ולהרשמה : 1-700-700-088
אנה דירקטור
רוצה להמליץ בחום על ה"מכללה למיסים ולחשבונאות" סיימתי בהצלחה רבה את הקורס "חשבי שכר בכירים" של לשכת רואי החשבון אני...קרא עודרוצה להמליץ בחום על ה"מכללה למיסים ולחשבונאות" סיימתי בהצלחה רבה את הקורס "חשבי שכר בכירים" של לשכת רואי החשבון אני רוצה לציין לטובה את המרצה התותח של הקורס, יניב גבריאל שעשה מעל ומעבר בכדי שנעבור את הקורס עם הידע הנרחב ביותר והכין אותנו בצורה מעולה לבחינה. יניב מקצועי, בעל ידע רב, עם סבלנות אינסופית ונעים הליכות - נהנתי מאוד ללמוד ממנוקרא פחות
8/03/2022
ישראלי חדש
היי אני רעות פלגי ואני בוגרת קורס חשבי...קרא עודהיי אני רעות פלגי ואני בוגרת קורס חשבי שכר בכירים שנת2009. מדובר במכללה סופר מקצועית שמכינה היטב את התלמידים למבחני לשכת רואה החשבון בקורס חשבי שכר בכיר. ההסבר המפורט, המרתונים לקראת הבחינה סייעו רבות להצלחתי.
יניב גבריאל מעבר למרצה.. משמש כמנטור עד היום ומזה כ 13 שנה מאז סיום הקורס ועד היום הוא מלווה אותי בכל שאלה והתייעצות ותמיד זמין לבוגרים שלו.
אם ללמוד חשב שכר רק במכללה למיסים וחשבונאות של יניב גבריאל .
מי שמתלבט מוזמן לפנות אליי...קרא פחות
×
racheli saril
המכללה למיסים ולחשבונאות - המקום הנכון ללמוד גם...קרא עודהמכללה למיסים ולחשבונאות - המקום הנכון ללמוד גם חשבי שכר בכירים, החומר מועבר בצורה מקצועית וברורה, נתינת מקום גם לחוסר בהירות עד שיהיה ברור ומובן תודה אישית ממני למרצה יניב גמליאל על ההשקעה והאכפתיות מעבר לשעות עד להצלחה מליאה, 🙏.קרא פחות
הדר
יניב מעביר את החומר בצורה מקצועית וברורה. נגיש...קרא עודיניב מעביר את החומר בצורה מקצועית וברורה. נגיש לשאלות, זמין ומקצועי. ממליצה בחום!קרא פחות
עידו ישראלי
למדתי קורס "חשב שכר בכיר", אצל יניב גבריאל,...קרא עודלמדתי קורס "חשב שכר בכיר", אצל יניב גבריאל, ועברתי את מבחני לשכת רואי החשבון בדצמבר 2022. אני ממליץ לכל מי שרוצה ללמוד קורסים בנושאי מיסים וחשבונאות, לעשות זאת באחד הסניפים של המכללה למיסים ולחשבונאות. מעבר לעובדה שיניב מרצה מוערך כבר שנים רבות מאוד, הוא מעביר את החומר בצורה טובה מאוד, בצורה עניינית, לא משעממת, ובדרך כלל גם בלא מעט הומור. בנוסף להיותו מרצה, הוא גם עו"ד ויועץ מס, מה שנותן ערך מוסף מאוד בשיעורים, בדוגמאות מפסקי דין שונים שלא כתובים בספרי המחוקק. יניב יודע בדיוק איך לכוון את התלמידים בנוגע לכמה ואיך לתרגל את החומר, על מנת שיגיעו לבחינה בצורה הטובה ביותר. בנוסף, במהלך השיעורים, בכדי שלתלמידים יהיה ריכוז מלא בהסבר, הוא שולח בסוף כל שיעור את סיכומי החומר שנלמד באותו השיעור, וככה התלמידים לא עסוקים בכתיבה, אלא ההאזנה והקשבה נטו. לקראת הבחינה העביר אותנו "מרתונים", של פתרון מבחנים קודמים, ואפילו נתן לנו שעות תגבור מעבר לשעות הקבועות. אישית, אני סיימתי עם לימודים ב2007, וחששתי שהקפיצה למים תהיה קשה. התברר לי שעשיתי בחירה נכונה, ובזכות יניב, גם עברתי את הבחינה בנסיון הראשון. אז תודה רבה מקרב לב. מי שעדיין מתלבט אחרי כל המגילה לעיל, מוזמן לפנות אליי בהודעה פרטית. שיהיה בהצלחה לכולם🙏קרא פחות
Helen Netanel
ה.נ עצמאית עברתי את הקורס בהדרכתו של יניב...קרא עודה.נ עצמאית עברתי את הקורס בהדרכתו של יניב גבריאל. קורס מקיף מלמד מעשיר ומרחיב אופקים, נותן המון ערך מוסף לאלה שעוסקים בתחום וכמובן למנהלים שרוצים להבין ולהתעדכן בשינויים. הקורס באווירה נעימה ועם תוצאות בטוחות להצלחה ולעתיד מבטיח. ממליצה בחום.קרא פחות
איריס מדמוני
I would like to give feedback on the...קרא עודI would like to give feedback on the lecturer who taught me the time domain payroll course as indicated in advance and in an understandable way. The course requires investment and learning, but the assistance in the course was very significant, addressing each and every question accompanied by detailed explanations. Yaniv's summaries. N.B. The lecturer provides assistance even after years away from the course and answers questions about salary calculations. Highly recommendקרא פחות