אחי ואני למדנו אצל יניב...סופר מרוצים מכין למבחן ברמה הכי טובה שיכולה להיות...תמיד זמין לכל שאלה! כל שנה אנחנו עושים...קרא עודאחי ואני למדנו אצל יניב...סופר מרוצים מכין למבחן ברמה הכי טובה שיכולה להיות...תמיד זמין לכל שאלה! כל שנה אנחנו עושים אצלו השתלמויות..ממליצה בחוםקרא פחות
8/03/2022
גילי
הלימודים אצל יניב גבריאל שונים ממקומות אחרים. ....קרא עודהלימודים אצל יניב גבריאל שונים ממקומות אחרים. . מר יניב גבריאל בעל ידיעות נרחבות ומקצוען בתחומו. והוא מעודכן בכל בזמן אמת. מרגישים שהוא שוחה בחומר.
בנוסף לכך ניתנים סיכומי שיעור בסוף כל שיעור שנלמד לטובת חזרה על החומר.קרא פחות
×
עידו ישראלי
למדתי קורס "חשב שכר בכיר", אצל יניב גבריאל,...קרא עודלמדתי קורס "חשב שכר בכיר", אצל יניב גבריאל, ועברתי את מבחני לשכת רואי החשבון בדצמבר 2022. אני ממליץ לכל מי שרוצה ללמוד קורסים בנושאי מיסים וחשבונאות, לעשות זאת באחד הסניפים של המכללה למיסים ולחשבונאות. מעבר לעובדה שיניב מרצה מוערך כבר שנים רבות מאוד, הוא מעביר את החומר בצורה טובה מאוד, בצורה עניינית, לא משעממת, ובדרך כלל גם בלא מעט הומור. בנוסף להיותו מרצה, הוא גם עו"ד ויועץ מס, מה שנותן ערך מוסף מאוד בשיעורים, בדוגמאות מפסקי דין שונים שלא כתובים בספרי המחוקק. יניב יודע בדיוק איך לכוון את התלמידים בנוגע לכמה ואיך לתרגל את החומר, על מנת שיגיעו לבחינה בצורה הטובה ביותר. בנוסף, במהלך השיעורים, בכדי שלתלמידים יהיה ריכוז מלא בהסבר, הוא שולח בסוף כל שיעור את סיכומי החומר שנלמד באותו השיעור, וככה התלמידים לא עסוקים בכתיבה, אלא ההאזנה והקשבה נטו. לקראת הבחינה העביר אותנו "מרתונים", של פתרון מבחנים קודמים, ואפילו נתן לנו שעות תגבור מעבר לשעות הקבועות. אישית, אני סיימתי עם לימודים ב2007, וחששתי שהקפיצה למים תהיה קשה. התברר לי שעשיתי בחירה נכונה, ובזכות יניב, גם עברתי את הבחינה בנסיון הראשון. אז תודה רבה מקרב לב. מי שעדיין מתלבט אחרי כל המגילה לעיל, מוזמן לפנות אליי בהודעה פרטית. שיהיה בהצלחה לכולם🙏קרא פחות
keren galili
עברתי את קורס חשבי שכר בכיר במכללה עם...קרא עודעברתי את קורס חשבי שכר בכיר במכללה עם המרצה מס' אחד- יניב גבריאל - הקורס עבר בצורה מובנת, אוירה בשיעור היתה נעימה, לכל שאלה היה מענה ברור ומובן, יחס סובלני ואמפטי. היום אני כל שנה עוברת את ההשתלמות דרכם- ההשתלמות עוברת בצורה ברורה. כל שאלה נענת בצורה הכי ברורה. החומר נגיש לכולם.קרא פחות
נופר זרביב
המכללה מספר אחת בארץ, סיימתי ללמוד אצל יניב...קרא עודהמכללה מספר אחת בארץ, סיימתי ללמוד אצל יניב גבריאל בשנת 2010, כל הידע ומה שאני היום לגמרי בזכותו, הוא נתן לי כלים פרקטיים לעבודה בחיים האמיתיים, לימד אותי מהיסוד בצורה מיוחדת שאופיינית רק לו, אחוזי ההצלחה והמעבר היו גבוהים. עד היום בכל שאלה ולו הקטנה ביותר הוא נוכח ועונה בשמחה רבה. למי שמעוניין ללמוד אז אך ורק אצלו כי הוא אלוף!קרא פחות
lior kikirov
המרצה יניב גבריאל מעביר את השיעורים בצורה מעניינת...קרא עודהמרצה יניב גבריאל מעביר את השיעורים בצורה מעניינת ומובנת, הסיכומים שמגיעים אחרי כל שיעור מאוד עוזרים כדי לזכור במשך השבוע את החומר הנלמד. בנוסף לאחר הקורס קיימת קבוצת ווטסאפ שבה יניב עונה על כל שאלה. והוא תמיד זמין ועונה על כל שאלה בשמחה ובסבלנות.קרא פחות
שלומי פרחי
השתתפתי בקורס חשבי שכר בכירים של יניב ונהנתי...קרא עודהשתתפתי בקורס חשבי שכר בכירים של יניב ונהנתי מאוד מהידע הרב, מהמקצועיות ומהדרך שבה הוא מעביר את הקורס! ממליץ מאוד לכל מי שמתלבט להירשם בלי להסס!קרא פחות