למדתי לפני מספר שנים אצל יניב גבריאל במכללה ברחובות, פגשתי מרצה מקצועי לעילא ולעילא ...קשוב מאוד ועם סבלנות אין...קרא עודלמדתי לפני מספר שנים אצל יניב גבריאל במכללה ברחובות, פגשתי מרצה מקצועי לעילא ולעילא ...קשוב מאוד ועם סבלנות אין קץ ,והתוצאות מדברות בעד עצמן..כן ירבו כמוהקרא פחות
8/03/2022
ששי זכאי ושות' - רואי חשבון
נהניתי להכיר אותך כאדם ובפרט כמרצה בקורס חשבי...קרא עודנהניתי להכיר אותך כאדם ובפרט כמרצה בקורס חשבי שכר. אתה בעל ידע נרחב, תמיד עזרתה ועניתה על שאלות מקצועיות. בזמנך הפנוי ואף על נקודות שלא קשורות לקורס. הרחבתה והסברתה את הדברים לעומק אופן ההרצאה ובעיקר הסדר, הן בשיעורים והן החומר הלימודי שסיפקת לנו (שאין שני לו), משמשים אותי עד היום. למדתי בהרבה קורסים ואני יכול להמליץ בחום רב על הקורס ועליך באופן אישי. כל מילה מגיעה לך בזכות, בעבודה קשה ובסדר שאתה מלמד. ששי זכאי, רו"חקרא פחות
×
רונית חדד
למדתי חשבות שכר מטעם הלשכה לרו"ח במכללה למיסים...קרא עודלמדתי חשבות שכר מטעם הלשכה לרו"ח במכללה למיסים ולחשבונאות עם המרצה יניב גבריאל. יניב העביר את הקורס בצורה מעולה, ובמקצועיות. היה חשוב לו שנבין את כל הנושאים ביסודיות. ואם היה צריך לחזור על נושא מסוים מספר פעמים עשה זאת ברצון ובסבלנות. לכל מי שרוצה ללמוד את התחום, אני ממליצה בחום על יניב גבריאל. אחוזי ההצלחה מעידים בעד עצמם. רונית מראש העיןקרא פחות
Natalia Kesler
מאוד ממליצה ללמוד במכללה למיסים וחשבונאות, המרצה מעביר...קרא עודמאוד ממליצה ללמוד במכללה למיסים וחשבונאות, המרצה מעביר בצורה מאוד ברורה, כל הקורס מסוכם בצורה ברורה בספר כך שגם אין צורך בכתיבה או סיכום, אלא רק להקשיב למרצה.
בנוסף עשינו מלא מלא מלא מבחנים כך שאין אופציה שלא לזכור את החומר, עד המבחן הגדול כבר מדקלמים את כל הנוסחאות והחוקים בע"פ.
המרצה גם תמיד זמין בנייד לכל שאלה.
מה גם שהייתי בחופשת לידה ועדיין הצלחתי :)קרא פחות
מלי גולדברג
אני ממליצה בחום על קורס חשבי שכר בכירים...קרא עודאני ממליצה בחום על קורס חשבי שכר בכירים אצל יניב גבריאל. הקורס הועבר בצורה ברורה ומובנת, מתאימה לקצב של כל אחד מהתלמידים. על כל שאלה יניב ענה בשמחה, גם אם שאלו אותה כמה וכמה פעמים במהלך הקורס. וכל הסבר החומר היה מתוך סבלנות ואכפתיות.קרא פחות
אביבה אלישע
שמי אביבה אלישע השתתפתי בקורס חשבי שכר על...קרא עודשמי אביבה אלישע השתתפתי בקורס חשבי שכר על ידי רו"ח ועו"ד יניב גבריאל , הקורס מעובר בצורה קלה ומובנת , ממליצה מאוד גם למי שאין רקע או נסיון ,לא היה לי נסיון או רקע ועברתי את המבחן בהצלחהקרא פחות
עידו ישראלי
למדתי קורס "חשב שכר בכיר", אצל יניב גבריאל,...קרא עודלמדתי קורס "חשב שכר בכיר", אצל יניב גבריאל, ועברתי את מבחני לשכת רואי החשבון בדצמבר 2022. אני ממליץ לכל מי שרוצה ללמוד קורסים בנושאי מיסים וחשבונאות, לעשות זאת באחד הסניפים של המכללה למיסים ולחשבונאות. מעבר לעובדה שיניב מרצה מוערך כבר שנים רבות מאוד, הוא מעביר את החומר בצורה טובה מאוד, בצורה עניינית, לא משעממת, ובדרך כלל גם בלא מעט הומור. בנוסף להיותו מרצה, הוא גם עו"ד ויועץ מס, מה שנותן ערך מוסף מאוד בשיעורים, בדוגמאות מפסקי דין שונים שלא כתובים בספרי המחוקק. יניב יודע בדיוק איך לכוון את התלמידים בנוגע לכמה ואיך לתרגל את החומר, על מנת שיגיעו לבחינה בצורה הטובה ביותר. בנוסף, במהלך השיעורים, בכדי שלתלמידים יהיה ריכוז מלא בהסבר, הוא שולח בסוף כל שיעור את סיכומי החומר שנלמד באותו השיעור, וככה התלמידים לא עסוקים בכתיבה, אלא ההאזנה והקשבה נטו. לקראת הבחינה העביר אותנו "מרתונים", של פתרון מבחנים קודמים, ואפילו נתן לנו שעות תגבור מעבר לשעות הקבועות. אישית, אני סיימתי עם לימודים ב2007, וחששתי שהקפיצה למים תהיה קשה. התברר לי שעשיתי בחירה נכונה, ובזכות יניב, גם עברתי את הבחינה בנסיון הראשון. אז תודה רבה מקרב לב. מי שעדיין מתלבט אחרי כל המגילה לעיל, מוזמן לפנות אליי בהודעה פרטית. שיהיה בהצלחה לכולם🙏קרא פחות