הקורס חשבי שכר בהובלתו של יניב גבריאל מומלץ ומקצועי!
8/03/2022
מורן לוי
ממליצה בחום להירשם לקורס, המרצה מסביר את הנושאים...קרא עודממליצה בחום להירשם לקורס, המרצה מסביר את הנושאים המורכבים בצורה רהוטה מובנת ומעמיקה ברמה גבוהה, שמחתי מאוד להכיר את המרצה יניב בן אדם אדיב ומתחשב שרוצה בהצלחת תלמידיו. הייתה לי חוויה למידה מהנה ומעשירה ממליצה מאוד!קרא פחות
×
Talia Hay
I came to the tax and accounting college...קרא עודI came to the tax and accounting college on the recommendation of a friend. Last Tuesday I successfully passed the test of the Chamber of Accountants. I have no doubt that Liniv has a big part in this success. Throughout the study period, Yaniv asks to practice, to read the informative material that he sends (information that is essential for the profession even if it is beyond the requirements. What's more, in the exam there are quite a few questions of general knowledge in the field) the close guidance on how to gather for concentrated study in preparation for the exam, the concentrated days, etc. Yaniv is focused on 2 goals: one is to teach the profession about its special complexity and the other is to successfully pass the exams. I wholeheartedly recommend studying with Yaniv and sticking to his instructions and most importantly - don't postpone things until the stressful period before the exam.קרא פחות
גילי
הלימודים אצל יניב גבריאל שונים ממקומות אחרים. ....קרא עודהלימודים אצל יניב גבריאל שונים ממקומות אחרים. . מר יניב גבריאל בעל ידיעות נרחבות ומקצוען בתחומו. והוא מעודכן בכל בזמן אמת. מרגישים שהוא שוחה בחומר.
בנוסף לכך ניתנים סיכומי שיעור בסוף כל שיעור שנלמד לטובת חזרה על החומר.קרא פחות
אורית סלומון
שמי אורית סלימן מגן יבנה. למדתי קורס חשבי...קרא עודשמי אורית סלימן מגן יבנה. למדתי קורס חשבי שכר בכירים במכללה למיסים וחשבונאות בהנהלתו של עורך הדין ויועץ המס יניב גבריאל. יניב, במקצועיות ובמסירות מעביר את החומר בבהירות רבה ובידע נרחב מאוד. יניב נותן לכל תלמיד יחס אישי ואף שולח לכל תלמיד את החומר במייל. עלי לציין כי אחוז המסיימים בהצלחה את בחינות הלשכה גבוה מאוד. ממליצה בחום ללמוד במכללה למיסים וחשבונאות.קרא פחות
אושרית צבאג
לפני מספר שנים סיימתי לימודי חשבי שכר אצל...קרא עודלפני מספר שנים סיימתי לימודי חשבי שכר אצל יניב גבריאל בסניף בראש העין. אני מתגוררת בירושלים, ושמחה על הבחירה שעשיתי. ממליצה לכם בחום.מרצה מקצועי, איכותי, שולט בצורה נדירה בחומר,קשוב, זמין לכל שאלה וסוגיה ומתבל את החומר עם ים של עניין. בנוסף הוצאתי בבחינה ציון מעולה. חייבת לציין כי חברים שלי לעבודה שלמדו במקומות אחרים ,עד היום לא מצליחים לעבור את הבחינה של לשכת רואי החשבון.מציעה לכם לא להתלבט בכלל, צאו מאזור הנוחות(קרוב לבית וכו),בסוף, המטרה היא להנות מהדרך ולעבור את הבחינה. בהצלחה רבה!!!קרא פחות
סטלה, יתרון אנושי
למדתי אצל יניב גבריאל לפני מספר שנים. יניב...קרא עודלמדתי אצל יניב גבריאל לפני מספר שנים. יניב העביר את השיעורים במקצועיות וסבלנות. ממשיכה להגיע אליו להשתלמויות כל שנה. ממליצה בחום!קרא פחות