למדתי בשנת 2009 קורס חשבי שכר בכירים במכללת למיסים ולחשבונות, עברתי בהצלחה רבה את המבחן בציון גבוה, הודות ליניב גבריאל...קרא עודלמדתי בשנת 2009 קורס חשבי שכר בכירים במכללת למיסים ולחשבונות, עברתי בהצלחה רבה את המבחן בציון גבוה, הודות ליניב גבריאל שהעביר את השיעורים באופן ברור ומסודר, שיתף ידע רב מניסיונו כעו"ד, נהינתי ללמוד. השתלמויות חשבי שכר מועברים ומאורגנים עם מגוון ידע נרחב בכל הסוגיות הקשורות בשכר כולל עדכונים שוטפים בעבר ובהווה בנושאים הקשורים לדיני עבודה, מיסים וביטוח לאומי. אני מאוד ממליצה ללמוד במכללה למיסים ולחשבונאות. בהצלחה לכולם🙏קרא פחות
8/03/2022
אלין שם טוב
ההמלצה שלי היא אמיתית ומכל הלב כי כשמגיע...קרא עודההמלצה שלי היא אמיתית ומכל הלב כי כשמגיע אז מגיע!! אני בדיוק מספר ימים אחרי המבחן עם ציון של 82ֶ במבחן חשבי שכר של לשכת רואי חשבון. יניב מרצה משכמו ומעלה מרכז את החומר בצורה הכי ברורה שיש מלמד ומסביר. שיטת לימוד שאין בשום מקום אחר! תודה רבה יניב אתה מספר 1!!!!!קרא פחות
×
רינת מצסה
שמי רינת ואני מאזור אשדוד
אני רוצה להמליץ ...קרא עודשמי רינת ואני מאזור אשדוד
אני רוצה להמליץ בחום על "המכללה למיסים ולחשבונאות".
סיימתי לימודי חשבת שכר בכירה במכללה למיסים ולחשבונאות בשנת 2017 מטעם
"לשכת רואי החשבון בישראל".
הקורס התקיים בסניף אשדוד, אחת לשבוע, 4 שעות למפגש, במשך חצי שנה.
אני רוצה לציין במיוחד לטובה את מרצה הקורס, מר יניב גבריאל שהכין אותנו לבחינה בצורה הכי טובה והכי מקיפה שיכולה להיות וזאת בזכות הידע הנרחב שלו, המקצועיות, הסבלנות וכמובן היחס האישי .
יניב דאג לתרגל איתנו באופן שוטף ומקצועי וכמובן לשלוח סיכום הרצאות למייל.
בנוסף, מאז סיום לימודיי, יניב מלווה אותי בכל שאלה שיש לי (קבוצת וואטצאפ שהקים וכן במיילים).קרא פחות
חני דבש
ממליצה בחום אין על יניב עשיתי אצלו גם...קרא עודממליצה בחום אין על יניב עשיתי אצלו גם יעוץ מס וגם חשבי שכר עברנו את המבחנים בקלות רק בזכותו ובזכות כל כמות הדוגמאות וההסברים שהביא לנו❤️קרא פחות
Miryam Ben Tovim
חווית לימודים מעולה עזרה ותמיכה תמידית עד היום!!!...קרא עודחווית לימודים מעולה עזרה ותמיכה תמידית עד היום!!! מרוצה עד הגג ממליצה בחום !! 🎖קרא פחות
אוראל בוזגלו
בשנת 2018 הגעתי לקורס באמצעות מודעה שפורסמה בעיתון...קרא עודבשנת 2018 הגעתי לקורס באמצעות מודעה שפורסמה בעיתון המקומי. מהר מאוד הבנתי שבחרתי הכי נכון שרק אפשר. המרצה עו״ד יניב גבריאל הוא מהמקצועיים ביותר שפגשתי. הוא מכיר את החומר הלימודי היטב. הוא פיתח שיטת לימוד שייחודית רק לו ובזכותו עברתי את המבחן בהצלחה. מאז כל שנה אני מבצעת את ההשתלמות השנתית אצלו. כיף גדול. תודה יניב. מומלץ בחום.קרא פחות
racheli saril
המכללה למיסים ולחשבונאות - המקום הנכון ללמוד גם...קרא עודהמכללה למיסים ולחשבונאות - המקום הנכון ללמוד גם חשבי שכר בכירים, החומר מועבר בצורה מקצועית וברורה, נתינת מקום גם לחוסר בהירות עד שיהיה ברור ומובן תודה אישית ממני למרצה יניב גמליאל על ההשקעה והאכפתיות מעבר לשעות עד להצלחה מליאה, 🙏.קרא פחות