סיימתי במכללה למיסים וחשבונאות קורס חשבי שכר בכירים ב 2018 בניהולו של יניב גבריאל. יניב גבריאל העביר את...קרא עודסיימתי במכללה למיסים וחשבונאות קורס חשבי שכר בכירים ב 2018 בניהולו של יניב גבריאל. יניב גבריאל העביר את הקורס בצורה מקיפה ובאווירה הכי נעימה שיש. היה קשוב לנו במשך כל הקורס נתן עצות וטיפים שעזרו לעבור את הבחינה בפעם הראשונה. מומלץ בחום!קרא פחות
8/03/2022
רינת מצסה
שמי רינת ואני מאזור אשדוד אני רוצה להמליץ...קרא עודשמי רינת ואני מאזור אשדוד אני רוצה להמליץ בחום על "המכללה למיסים ולחשבונאות". סיימתי לימודי חשבת שכר בכירה במכללה למיסים ולחשבונאות בשנת 2017 מטעם "לשכת רואי החשבון בישראל". הקורס התקיים בסניף אשדוד, אחת לשבוע, 4 שעות למפגש, במשך חצי שנה. אני רוצה לציין במיוחד לטובה את מרצה הקורס, מר יניב גבריאל שהכין אותנו לבחינה בצורה הכי טובה והכי מקיפה שיכולה להיות וזאת בזכות הידע הנרחב שלו, המקצועיות, הסבלנות וכמובן היחס האישי . יניב דאג לתרגל איתנו באופן שוטף ומקצועי וכמובן לשלוח סיכום הרצאות למייל. בנוסף, מאז סיום לימודיי, יניב מלווה אותי בכל שאלה שיש לי (קבוצת וואטצאפ שהקים וכן במיילים).קרא פחות
×
דויד א.
שלום לכולם. אני בא בשורות אלו להמליץ על...קרא עודשלום לכולם. אני בא בשורות אלו להמליץ על המכללה למסים ולחשבונאות, בראשות המרצה הדגול, עו"ד יניב גבריאל. למדתי במכללה קורס לחשבי שכר בכירים ועברתי בציון גבוה, וזאת הודות למרצה יניב גבריאל, אשר נתן את כל מרצו, מעיין ידיעותיו הגדול ושיטות לימוד מבריקות. אז באותה נשימה אודה למר יניב גבריאל, ולכם המתעניינים אומר בקול ברור ובטוח רק המכללה למסים ולחשבונאות! עלו והצליחו.קרא פחות
יוסי שיינדל
מחשבה יוצרת מציאות. לפני כ5 חודשים חשבתי ללמוד...קרא עודמחשבה יוצרת מציאות. לפני כ5 חודשים חשבתי ללמוד להיות חשב שכר ונרשמתי ללימודים במכללה למיסים של יניב גבריאל. השיעור ענייני- מתוכנן היטב ,השעות עברו במהירות. החומר הלימודי מוגש לתלמידים באופן הכי ברור וכל שנותר הוא לקרוא ולתרגל בבית. עברתי את המבחן בהצלחה. ממליץ בחום על המכללה למיסים בניהולו של יניב גבריאל ,למי שרוצה ללמוד את המקצוע.קרא פחות
גילי
הלימודים אצל יניב גבריאל שונים ממקומות אחרים. ....קרא עודהלימודים אצל יניב גבריאל שונים ממקומות אחרים. . מר יניב גבריאל בעל ידיעות נרחבות ומקצוען בתחומו. והוא מעודכן בכל בזמן אמת. מרגישים שהוא שוחה בחומר.
בנוסף לכך ניתנים סיכומי שיעור בסוף כל שיעור שנלמד לטובת חזרה על החומר.קרא פחות
mira shechner
ברכות למורה הידען הגדול שלפני הכל אדם רגיש...קרא עודברכות למורה הידען הגדול שלפני הכל אדם רגיש ומלא טוב יניב גבריאל זכיתי ללמוד ממנו בקורס חשבי שכר ובהמשך בהשתלמויות חשבי שכר. תמיד מושיט יד לעזרה ותמיד זמין לענות על שאלות.כזה מורה אין בנמצא בקלות. נשמור עליך בבריאות טובה ובחיים טובים🙏 תבורך יניב. מירה שכנרקרא פחות
Vered Nakash
מקום מעולה ללימודי חשב/ת שכר, המרצה יניב מרצה...קרא עודמקום מעולה ללימודי חשב/ת שכר, המרצה יניב מרצה מקסים, מלמד ממש טוב!! קשוב וזמין לכל דבר, ולכל שאלה . אני ממליצה מאד! לכל מי שרוצה להתקדם בחיים וללמוד מקצוע שמרוויחים בו טוב 😃קרא פחות