ממליצה בחום על קורס חשבי שכר בכירים בהדרכתו של עו"ד יניב גבריאל בעל ידע נרחב בכל תחום המיסים והחשבונאות, הצלחה...קרא עודממליצה בחום על קורס חשבי שכר בכירים בהדרכתו של עו"ד יניב גבריאל בעל ידע נרחב בכל תחום המיסים והחשבונאות, הצלחה גבוהה בבחינות הלשכה וכן לעבור אצלו השתלמויות שנתיות מטעם רשות המיסים. ישר כח ובהצלחה בהמשך!קרא פחות
8/03/2022
שלומי פרחי
השתתפתי בקורס חשבי שכר בכירים של יניב ונהנתי...קרא עודהשתתפתי בקורס חשבי שכר בכירים של יניב ונהנתי מאוד מהידע הרב, מהמקצועיות ומהדרך שבה הוא מעביר את הקורס! ממליץ מאוד לכל מי שמתלבט להירשם בלי להסס!קרא פחות
×
אלכס פלדמן
אני חשב שכר בכיר כבר מעל 11 שנה....קרא עודאני חשב שכר בכיר כבר מעל 11 שנה. תמיד חיפשתי לעשות את ההשתלמויות של חשבי השכר ליד הבית. ואז לפני כמה שנים גיליתי כי המכללה למיסים וחחשבונאות שעומד בראשם עו"ד ויועץ מס יניב גבריאל ,בעל ידע רב ,מגיש את החומר ברור ומובן ,עונה על כל שאלה שנשאלת בהסבר המובן לכל. חומר ההשתלמות תמיד מגיע במייל. אני מרגיש ממש נוח להשתלם במכללה זאת.קרא פחות
Mimi Bar
בית ספר ברמה גבוהה ביותר מורה מעולה שעונה...קרא עודבית ספר ברמה גבוהה ביותר מורה מעולה שעונה על כל שאלה גם אחרי 15 שנים שסיתמי ללמוד תמיד עוזר בכל בעיה גם ההצלחה בבחינות הכי גבוהה בארץ כמעט כולם עוברים ממליץ בחוםקרא פחות
שדי דגן
סיימתי במכללה למיסים וחשבונאות קורס חשבי שכר...קרא עודסיימתי במכללה למיסים וחשבונאות קורס חשבי שכר בכירים ב 2018 בניהולו של יניב גבריאל. יניב גבריאל העביר את הקורס בצורה מקיפה ובאווירה הכי נעימה שיש. היה קשוב לנו במשך כל הקורס נתן עצות וטיפים שעזרו לעבור את הבחינה בפעם הראשונה. מומלץ בחום!קרא פחות
כרמי סיני
אחרי מסע משותף של קורס חשבי שכר בכירים...קרא עודאחרי מסע משותף של קורס חשבי שכר בכירים של לשכת רואי החשבון בישראל, שהסתיים בהצלחה אני רוצה לומר תודה רבה!ליניב גבריאל עורך דין ויועץ מס -מרצה הקורס.המנהל והבעלים המכללה למיסים ולחשבונאות , על אופן הלימוד המקצועי,הליווי האישי,האכפתיות וההכלה .נראה כי בלי זה הכל היה נראה אחרת. הפכת חוויה עמוסה ולחוצה למקצועית ואפשרית . תודה !קרא פחות
יפעת יהוד
היי שמי יפעת ואני למדתי במכללה למיסים וחשבונאות...קרא עודהיי שמי יפעת ואני למדתי במכללה למיסים וחשבונאות בניהול יניב גבריאל ,מרצה ברמה גבוהה,סובלני,אכפתי מעביר את השיעור בצורה קלילה וברורה נהנתי מאודקרא פחות