כבר בשנת 2011 שלחנו את החשבת שכר שלנו לקורס אצל יניב. בעל ידע עצום, מקצועי ביותר, אדיב וסבלני. מאז...קרא עודכבר בשנת 2011 שלחנו את החשבת שכר שלנו לקורס אצל יניב. בעל ידע עצום, מקצועי ביותר, אדיב וסבלני. מאז כל שנה שולחים להשתלמות במכללה. מומלץ ביותר!!!קרא פחות
8/03/2022
אילנית בוחבוט
יניב מרצה בחסד . הוא עוזר גם אחרי...קרא עודיניב מרצה בחסד . הוא עוזר גם אחרי הלימודים נותן מעצמו מעל ומעבר ממליצה עליו בחום גם שלא מצליחים הוא מושיט עזרה ולא שוכח,,קרא פחות
×
Keren Kordova
רוצה להמליץ בחום על קורס חשבי שכר בכיר...קרא עודרוצה להמליץ בחום על קורס חשבי שכר בכיר של המכללה למיסים וחשבונאות בהרצאתו של יניב גבריאל. קורס ברמה מקצועית גבוהה, מרצה בעל ידע רב וסבלני. תודה רבהקרא פחות
Shiran Coluni
אני בוגרת מסלול חשבי שכר בכירים של...קרא עודאני בוגרת מסלול חשבי שכר בכירים של המכללה למסים ולחשבונאות. סיימתי לפני כשבע שנים. הקורס נמשך כחצי שנה, מפגש אחד בשבוע למשך 4 שעות. המרצה עו"ד יניב גבריאל הוא מרצה מצוין, אחד המרצים הטובים שלמדתי אצלם. מערכי השיעור מתוכננים בצורה מאורגנת תוך מחשבה על תהליך הלמידה הנכון ביותר עבור התלמידים. הנושאים נלמדים מהבסיס, תחילה הסברים מקדימים ומבואות, ומשיעור לשיעור נכנסים וחוקרים כל נושא בהרחבה. בסיום כל שיעור המרצה מעביר קובץ ובו סיכום החומר הנלמד באותו שיעור, כולל הדוגמאות שהוצגו בכיתה, כך שכל שנותר לעשות בשיעור הוא להקשיב וללמוד. שיטת הלמידה של המרצה היא שמאפשרת לכולנו לעבור את הבחינה של לשכת רואי החשבון בהצלחה רבה ובהמשך גם לשלוט בצורה מעולה בחומר הנלמד ובפרקטיקה בעבודה מאוחר יותר. אני ממליצה בחום ללמוד במכללה למסים ולחשבונאות. המכללה מספקת מענה מצוין לאלה המעוניינים להתמקצע בצורה הטובה ביותר ולרכוש לעצמם תעודה שתוכל לאפשר להם להתברג ולמצוא משרה מעניינת שתאפשר להםלהתקדם ולהתפתח גם לעתיד הרחוק.קרא פחות
לורה פייר
חווית למידה נהדרת, העברת חומר בצורה טובה ביותר.
סיכומים...קרא עודחווית למידה נהדרת, העברת חומר בצורה טובה ביותר.
סיכומים מעולים שהוכנו מראש במיוחד בשביל התלמידים בקורס..
כשהייתי בבחינה בבינייני האומה שמעתי התלחששויות שלט העבירו להם את החומר כמו שצריך… ואני ישבתי בבחינה רגועה כי ידעתי שהעבירו לי את בקורס בצורה מדהימה ..
ממליצה בהחלט 😉קרא פחות
Haggit Levy
קורס מומלץ מאוד!! מועבר באופן מקצועי וברור תוך...קרא עודקורס מומלץ מאוד!! מועבר באופן מקצועי וברור תוך מתן דוגמאות מהיום יום מאוד ממוקד ומלא במידע. מכין למבחן ברמה גבוהה עם המון תרגולים.קרא פחות
ליאת מסורי
למדתי לפני כמה שנים חשבות שכר אצל יניב....קרא עודלמדתי לפני כמה שנים חשבות שכר אצל יניב. אין ספק שמדובר במומחה עם ידע עצום. למדתי ועברתי את המבחנים בקלות בזכות הקורס הממוקד שלו.קרא פחות