מקום ומרצה מומלץ מאוד ללימודים של חשבי שכר , נותן מלא חומר ומעביר את זה בצורה יוצאת דופן ומאוד מעניין...קרא עודמקום ומרצה מומלץ מאוד ללימודים של חשבי שכר , נותן מלא חומר ומעביר את זה בצורה יוצאת דופן ומאוד מעניין ומוצלח !קרא פחות
8/03/2022
Raisa Mogilevsky
שלום חברים. למדתי במכללה למיסים ולחשבונאות אצל יניב....קרא עודשלום חברים. למדתי במכללה למיסים ולחשבונאות אצל יניב. המורה מקסים. יודע להסביר חומר שכל תלמיד יכול להבין. היום אני עובדת כי חשבת שכר. הכל בזכות המורה שלנו ממליצה בחום.קרא פחות
×
רינת מצסה
שמי רינת ואני מאזור אשדוד אני רוצה להמליץ...קרא עודשמי רינת ואני מאזור אשדוד אני רוצה להמליץ בחום על "המכללה למיסים ולחשבונאות". סיימתי לימודי חשבת שכר בכירה במכללה למיסים ולחשבונאות בשנת 2017 מטעם "לשכת רואי החשבון בישראל". הקורס התקיים בסניף אשדוד, אחת לשבוע, 4 שעות למפגש, במשך חצי שנה. אני רוצה לציין במיוחד לטובה את מרצה הקורס, מר יניב גבריאל שהכין אותנו לבחינה בצורה הכי טובה והכי מקיפה שיכולה להיות וזאת בזכות הידע הנרחב שלו, המקצועיות, הסבלנות וכמובן היחס האישי . יניב דאג לתרגל איתנו באופן שוטף ומקצועי וכמובן לשלוח סיכום הרצאות למייל. בנוסף, מאז סיום לימודיי, יניב מלווה אותי בכל שאלה שיש לי (קבוצת וואטצאפ שהקים וכן במיילים).קרא פחות
Riki Shachar
הלימוד במכללה מקצועי וממוקד המבטיח לכל תלמיד...קרא עודהלימוד במכללה מקצועי וממוקד המבטיח לכל תלמיד שמגיע לשיעורים ופותר מבחנים הצלחה בציון גבוה. בכיתה שלמדתי לרובן המבחן היה קל מאוד וזה הודות ליניב ולשיטת הלימוד המפשטת כל דבר. ממליצה בחום ללמוד במכללה . כל מי שהפניתי ליניב היתה מאוד מרוצה נבחנה בהצלחה רבה. מעבר למבחן הכלים שיניב נתן לנו לנתח בעיות עוזר מאוד במהלך העבודה. ממליצה מאוד ריקי שחרקרא פחות
אביבה בנימין
למדתי בקורס חשבי שכר בכירים סניף רחובות ועברתי...קרא עודלמדתי בקורס חשבי שכר בכירים סניף רחובות ועברתי את הבחינה ב3/23 בהצלחה. המרצה יניב גבריאל מקצועי בעל ידע נרחב בתחום, ומעודכן בכל שינויי החקיקה. מלמד את הקורס בצורה מעניינת וברורה ומביא המון דוגמאות מחיי היומיום. יניב מכין אותנו לבחינה עם המון עצות וטיפים. מעביר סיכומי הרצאות, הסבר מפורט ותקצירי נוסחאות שעוזרים לפתרון המבחנים. לקראת הבחינה של הלשכה מתרגלים גם במרתון מבחנים. הקורס העשיר מאוד את הידע שלי. תודה רבהקרא פחות
Inotaev Bella
יניב גבריאל תודה רבה! בזכותך עברת את הקורס...קרא עודיניב גבריאל תודה רבה! בזכותך עברת את הקורס חשבי שכר בכירים עם ציון גבוה. נהנתי מאוד בשיעורים שלך❤️קרא פחות
שירן יהונתן כהן
אני ממליצה בחום על קורס חשבי שכר אצל...קרא עודאני ממליצה בחום על קורס חשבי שכר אצל יניב גבריאל.מתייחס ועוזר בכל שאלה. תודה רבה.קרא פחות