למדתי חשבות שכר מטעם הלשכה לרו"ח במכללה למיסים ולחשבונאות עם המרצה יניב גבריאל. יניב העביר את הקורס בצורה מעולה, ובמקצועיות....קרא עודלמדתי חשבות שכר מטעם הלשכה לרו"ח במכללה למיסים ולחשבונאות עם המרצה יניב גבריאל. יניב העביר את הקורס בצורה מעולה, ובמקצועיות. היה חשוב לו שנבין את כל הנושאים ביסודיות. ואם היה צריך לחזור על נושא מסוים מספר פעמים עשה זאת ברצון ובסבלנות. לכל מי שרוצה ללמוד את התחום, אני ממליצה בחום על יניב גבריאל. אחוזי ההצלחה מעידים בעד עצמם. רונית מראש העיןקרא פחות
8/03/2022
ישראלי חדש
Hi, I'm Reut Pelagi and I graduated from...קרא עודHi, I'm Reut Pelagi and I graduated from the senior payroll course in 2009. This is a super professional college that prepares the students well for the CPA exams in the senior accountants course. The detailed explanation, the marathons leading up to the exam helped a lot to my success. Yaniv Gabriel beyond being a lecturer.. serves as a mentor to this day and for about 13 years since the end of the course until today he accompanies me with every question and consultation and is always available to his graduates. If you study payroll only at the Yaniv Gabriel College of Taxes and Accounting. Anyone in doubt is welcome to contact me...קרא פחות
×
יפעת יהוד
היי שמי יפעת ואני למדתי במכללה למיסים וחשבונאות...קרא עודהיי שמי יפעת ואני למדתי במכללה למיסים וחשבונאות בניהול יניב גבריאל ,מרצה ברמה גבוהה,סובלני,אכפתי מעביר את השיעור בצורה קלילה וברורה נהנתי מאודקרא פחות
מירי ונטורה
ממליצה בחום על לימודים במכללה למיסים ולחשבונאות. למדתי...קרא עודממליצה בחום על לימודים במכללה למיסים ולחשבונאות. למדתי חשבת שכר בכירה אצל יניב גבריאל מורה מעולה משקיע מסור וסבלני. יודע להעביר את החומר בצורה הברורה ביותר בהצלחה.קרא פחות
יעקב זוהר
מרצה נהדר, מעביר את החומר בקלילות ואחוזי הצלחה...קרא עודמרצה נהדר, מעביר את החומר בקלילות ואחוזי הצלחה גבוהים במבחני הלשכה. מומלץ מאוד!!קרא פחות
talya daniel
מומלץ מאוד👍🏻👍🏻
עידו ישראלי
למדתי קורס "חשב שכר בכיר", אצל יניב גבריאל,...קרא עודלמדתי קורס "חשב שכר בכיר", אצל יניב גבריאל, ועברתי את מבחני לשכת רואי החשבון בדצמבר 2022. אני ממליץ לכל מי שרוצה ללמוד קורסים בנושאי מיסים וחשבונאות, לעשות זאת באחד הסניפים של המכללה למיסים ולחשבונאות. מעבר לעובדה שיניב מרצה מוערך כבר שנים רבות מאוד, הוא מעביר את החומר בצורה טובה מאוד, בצורה עניינית, לא משעממת, ובדרך כלל גם בלא מעט הומור. בנוסף להיותו מרצה, הוא גם עו"ד ויועץ מס, מה שנותן ערך מוסף מאוד בשיעורים, בדוגמאות מפסקי דין שונים שלא כתובים בספרי המחוקק. יניב יודע בדיוק איך לכוון את התלמידים בנוגע לכמה ואיך לתרגל את החומר, על מנת שיגיעו לבחינה בצורה הטובה ביותר. בנוסף, במהלך השיעורים, בכדי שלתלמידים יהיה ריכוז מלא בהסבר, הוא שולח בסוף כל שיעור את סיכומי החומר שנלמד באותו השיעור, וככה התלמידים לא עסוקים בכתיבה, אלא ההאזנה והקשבה נטו. לקראת הבחינה העביר אותנו "מרתונים", של פתרון מבחנים קודמים, ואפילו נתן לנו שעות תגבור מעבר לשעות הקבועות. אישית, אני סיימתי עם לימודים ב2007, וחששתי שהקפיצה למים תהיה קשה. התברר לי שעשיתי בחירה נכונה, ובזכות יניב, גם עברתי את הבחינה בנסיון הראשון. אז תודה רבה מקרב לב. מי שעדיין מתלבט אחרי כל המגילה לעיל, מוזמן לפנות אליי בהודעה פרטית. שיהיה בהצלחה לכולם🙏קרא פחות