העמוד שביקשתם לא נמצא. נסו להגדיר טוב יותר את החיפוש, או השתמשו בניווט למעלה כדי למצוא את הפוסט המבוקש.
עדי צאירי
ללמוד אצל יניב גבריאל היתה חוויה ממש טובה , השיעורים וגם ההשתלמויות שאח"כ מועברים בצורה הכי ברורה ומובנת שיש ....קרא עודללמוד אצל יניב גבריאל היתה חוויה ממש טובה , השיעורים וגם ההשתלמויות שאח"כ מועברים בצורה הכי ברורה ומובנת שיש . את המבחן עברתי בקלות ובציון טוב בזכות זה, מומלץ מאד!קרא פחות
8/03/2022
Natalia Kesler
מאוד ממליצה ללמוד במכללה למיסים וחשבונאות, המרצה מעביר...קרא עודמאוד ממליצה ללמוד במכללה למיסים וחשבונאות, המרצה מעביר בצורה מאוד ברורה, כל הקורס מסוכם בצורה ברורה בספר כך שגם אין צורך בכתיבה או סיכום, אלא רק להקשיב למרצה.
בנוסף עשינו מלא מלא מלא מבחנים כך שאין אופציה שלא לזכור את החומר, עד המבחן הגדול כבר מדקלמים את כל הנוסחאות והחוקים בע"פ.
המרצה גם תמיד זמין בנייד לכל שאלה.
מה גם שהייתי בחופשת לידה ועדיין הצלחתי :)קרא פחות
×
sharon ka
קורס חשבי שכר מועבר באופן מקצועי מאוד ועם...קרא עודקורס חשבי שכר מועבר באופן מקצועי מאוד ועם יחס אישי וזמינות מירבית. גם ימי העיון של המכללה מומלצים.קרא פחות
Sharon Askapa
אני ממליצה בחום על המלככלה למיסים ,הלימודים פעם...קרא עודאני ממליצה בחום על המלככלה למיסים ,הלימודים פעם בשבוע ,ליווי מלא עד לבחינה ,עד היום יניב נותן לי מענה לכל שאלה שיש לי❤️קרא פחות
lior kikirov
המרצה יניב גבריאל מעביר את השיעורים בצורה מעניינת...קרא עודהמרצה יניב גבריאל מעביר את השיעורים בצורה מעניינת ומובנת, הסיכומים שמגיעים אחרי כל שיעור מאוד עוזרים כדי לזכור במשך השבוע את החומר הנלמד. בנוסף לאחר הקורס קיימת קבוצת ווטסאפ שבה יניב עונה על כל שאלה. והוא תמיד זמין ועונה על כל שאלה בשמחה ובסבלנות.קרא פחות
Ali Taha
קורס מעולה שנתן לי הכל בכדי לעבור בקלות...קרא עודקורס מעולה שנתן לי הכל בכדי לעבור בקלות את המבחן בציון גבוה, יניב איש מקצועי ומעביר החומר בצורה הכי קלה ממליץ בחוםקרא פחות
אוראל בוזגלו
בשנת 2018 הגעתי לקורס באמצעות מודעה שפורסמה בעיתון...קרא עודבשנת 2018 הגעתי לקורס באמצעות מודעה שפורסמה בעיתון המקומי. מהר מאוד הבנתי שבחרתי הכי נכון שרק אפשר. המרצה עו״ד יניב גבריאל הוא מהמקצועיים ביותר שפגשתי. הוא מכיר את החומר הלימודי היטב. הוא פיתח שיטת לימוד שייחודית רק לו ובזכותו עברתי את המבחן בהצלחה. מאז כל שנה אני מבצעת את ההשתלמות השנתית אצלו. כיף גדול. תודה יניב. מומלץ בחום.קרא פחות