העמוד שביקשתם לא נמצא. נסו להגדיר טוב יותר את החיפוש, או השתמשו בניווט למעלה כדי למצוא את הפוסט המבוקש.
נופר זרביב
המכללה מספר אחת בארץ, סיימתי ללמוד אצל יניב גבריאל בשנת 2010, כל הידע ומה שאני היום לגמרי בזכותו, הוא נתן...קרא עודהמכללה מספר אחת בארץ, סיימתי ללמוד אצל יניב גבריאל בשנת 2010, כל הידע ומה שאני היום לגמרי בזכותו, הוא נתן לי כלים פרקטיים לעבודה בחיים האמיתיים, לימד אותי מהיסוד בצורה מיוחדת שאופיינית רק לו, אחוזי ההצלחה והמעבר היו גבוהים. עד היום בכל שאלה ולו הקטנה ביותר הוא נוכח ועונה בשמחה רבה. למי שמעוניין ללמוד אז אך ורק אצלו כי הוא אלוף!קרא פחות
8/03/2022
ליזט שלוש
עשיתי את הקורס חשב שכר בכיר עם המרצה...קרא עודעשיתי את הקורס חשב שכר בכיר עם המרצה האלוףףף יניב גבריאל שהעביר את הקורס בצורה הטובה ביותר בזכותו עברתי את המבחן בהצלחה מאז ועד היום אני חשבת שכר בכירה מומלץ בחוםקרא פחות
×
talya daniel
מומלץ מאוד👍🏻👍🏻
אורלי יצחקיאן
אני ממליצה ללמוד קורס חשבי שכר בכיר מטעם...קרא עודאני ממליצה ללמוד קורס חשבי שכר בכיר מטעם לשכת רו״ח בישראל במכללה למיסים וחשבונאות בניהולו של יניב גבריאל מרצה מבריק שנון מקצועי סבלני בעל ידע רב מורה ברמה אחרת המשלב חוש הומור. מלמד בשיטה יחודית להצליח בבחינה ולהנות מהלמידה כמובן שעברתי בהצלחה !! מצפה לראותכםקרא פחות
אור אהרון
החומר מעובר בצורה עניינית וברורה, באווירה נעימה וכיפית!
שדי דגן
סיימתי במכללה למיסים וחשבונאות קורס חשבי שכר...קרא עודסיימתי במכללה למיסים וחשבונאות קורס חשבי שכר בכירים ב 2018 בניהולו של יניב גבריאל. יניב גבריאל העביר את הקורס בצורה מקיפה ובאווירה הכי נעימה שיש. היה קשוב לנו במשך כל הקורס נתן עצות וטיפים שעזרו לעבור את הבחינה בפעם הראשונה. מומלץ בחום!קרא פחות
יפעת יהוד
היי שמי יפעת ואני למדתי במכללה למיסים וחשבונאות...קרא עודהיי שמי יפעת ואני למדתי במכללה למיסים וחשבונאות בניהול יניב גבריאל ,מרצה ברמה גבוהה,סובלני,אכפתי מעביר את השיעור בצורה קלילה וברורה נהנתי מאודקרא פחות