בחרו עמוד

אודות המכללה למיסים וחשבונאות

 

המכללה למיסים ולחשבונאות נוסדה לפני כ – 15 שנים ובעלת נסיון עשיר של אלפי בוגרים שנקלטו במשק העבודה, והגיעו לעמדות מפתח, שמהן הם ממשיכים לשלוח תלמידים למכללה למיסים ולחשבונאות.

את המכללה מנהל יניב גבריאל, עו”ד ויועץ מס, בעל נסיון של כ – 20 שנים בתחום ההוראה, ממציא שיטות לימוד ייחודיות לכל המקצועות. 

כיתות התלמידים במכללה למיסים ולחשבונאות קטנות, היחס הוא אישי גם לאחר סיום הקורס. היחס האישי הוא אחד מאבני היסוד של המכללה למיסים ולחשבונאות אשר מדגישה כי הלמידה הפרטנית והליווי האישי לכל תלמיד על פי קצב הלמידה האישי שלו ועל פי יכולות הלמידה שלו, הם אלו אשר מובילים לאחוזי ההצלחה הגבוהים של התלמידים שלנו בבחינות של לשכת רואי החשבון בישראלץ
מכללות רבות מלמדות קורסים בתחומי החשבונאות והמיסים, ההבדל בין המכללות הרבות הללו אל המכללה למיסים ולחשבונאות הוא לא “מי” מלמד אלא הוא ב “איך” מתבצעים הלימודים.

במכללה למיסים ולחשבונאות: 

 1. קיימת התחייבות ל- 80% הצלחה.
  סטודנטים שישתתפו ב- 80% מהשיעורים ויעמדו בכל מטלות הקורס ובהצלחה בכל המבחנים הפנימיים אך יכשלו בבחינה החיצונית, יהיו זכאים למרתון הכנה לבחינת חשבי שכר בכירים בהיקף 40 שעות הוראה, על בסיס מקום פנוי, בחיוב של 20% בלבד ממחיר המחירון של הקורס, מה שמוביל לאחוזי הצלחה גבוהים מאוד במבחני הלשכה המורכבים.
 2. את/ה לא רק עוד אחד/ת שמשלם/ת, אתם חלק מאיתנו וממשפחת המכללה למיסים ולחשבונאות ואנו נעשה כל מה שיש ביכולתינו על מנת להוביל אתכם להצלחה.
 3. לא שוכחים אתכם גם לאחר שהקורס הסתיים ומעניקים ליווי מלא ומענה בכל עת.
 4. עושים הכל כדי לשלב אותך במקומות עבודה לאחר סיום הקורס וללוות אתכם בעת בניית הקריירה עליה תמיד חלמתם בתחום. 
 5. המשפט “המנהל בישיבה” – לא בבית ספרנו. אנו מנהיגים תרבות של דלת פתוחה בה לתלמידים שלנו תמיד יש אל מי לפנות ולקבל את המענה לכל צורך שלהם בצורה הטובה ביותר.
 6. סטנדרט גבוה של לימודים, הרבה מעבר למקובל כיום.
 7. רכז מקצועי מלווה את הקורסים ועומד לרשות התלמידים בכל שעות הלימוד.
 8. בסיום כל חלק מתקיימת בחינה על פיה נבחנת מתכונת הלימודים.
 9. טופס משוב על המרצה, כיתה ותכנים ניתן בסיום כל חלק. טופס המשוב מנותח ומופקים ממנו לקחים תוך כדי מהלך הקורס על מנת להוביל לשיפור מתמיד באופן קבוע.
 10. הקורסים במכללה למיסים ולחשבונאות הינם קורסים ייחודיים ומגוונים מאוד הכוללים:
  חשב שכר,  מחשוב שכרמרתון לנכשלים בחשבות שכרהשתלמות מקצועית לחשבי שכר בכיריםחשבונאי פיננסי,  הכשרה מעשית למנהלי חשבונות,  הצהרות הוןאמנות הדיון במס הכנסהמרתון לנכשלים בייעוץ מס,  מיסוי מקרקעין,  מס ערך מוסף,  ביטוח לאומי,  דיני עבודהיועצי מס,  חשבונאי בכיר מדופלם,  ניתוח דוחות כספיים , קורס הנהלת חשבונות – סוג 1 (בסיסי) ,  קורס הנהלת חשבונות – סוג 2 (מתקדם) , קורס הנהלת חשבונות – סוג 3 (ראשי)תכנון מס בפרישה,  ביקורת פנימית,  חשבים ומנהלי כספיםתמחיר תקציב ובקרהניהול עסקיהעצמה ויזמות עסקיתניהול עמותות ומלכ”ריםניהול תקציב משפחתיהכשרת מאמנים עסקייםהשבחת חברותמיסוי שוק ההוןניהול סיכוניםהכשרת דירקטורים,  הכשרת מנהלים,  חשיבה עסקית,  ניהול עסקים,  ניהול משאבי אנושתכנוני מס,  ניהול ספריםמיסוי עסקאות קומבינציהמיסוי היחידעבירות מס,  מיסוי בינלאומי,  ניהול תזרים מזומנים,  דיני מיסים א’,  דיני מיסים ב’,  מרתון מיסים א’,  מרתון מיסים ב’,  יסודות ודיני ביטוח,  כלכלה,  חשבונאות,  סטטיסטיקה,  מימון,  ביטוח פנסיוני,  ניתוח ניירות ערך,  ביטוח רכוש,  ביטוח תאונותביטוח ימי,  כלכלה,  חשבונאות,  סטטיסטיקה ומימון,  דיני ניירות ערך ואתיקה מקצועיתבחינה מקצועית א’,  בחינה מקצועית ב’,  יסודות המימון,  יסודות מדידה ומיפוי,  יסודות הכלכלה,  יסודות הנדסת בנין,  סטטיסטיקה,  דינים,  תכנון ובניה,  יסודות החשבונאות,  מיסוי מקרקעין ואחרים,  מבוא לתורת השמאותהערכת מקרקעין,  יישומים בשומת מקרקעין,  מתווכי מקרקעין,  תמ”א 38,  ניהול מערכות משרדיות,  מזכירה בכירה,  מזכירה משפטית,  מזכירה רפואית,  מנהלי גביה והוצל”פ,  בודקי תוכנה,  אופיס xp,  קידום ושיווק אתרי אינטרנט,  עיצוב ובניית אתרי אינטרנט,  הכשרת מנהלי אתרים באינטרנט,  הכשרת טכנאי P.C. ורשתות,  הכשרת אנשי תמיכה במערכות P.C.,  אנגלית,  אנגלית עסקית,  מצגות אקדמיות באנגלית,  מצגות עסקיות באנגלית , מסחר בשוק ההון .
 11. כיתות מקבילות הלומדות לאותו מועד מבחן – ניתן להשלים שיעורים או להחליף מסלול לימודים ללא תשלום.
 12. סיכום מודפס של הרצאה נשלח בדואר אלקטרוני – לאחר כל שיעור על מנת להקל על התלמידים ולאפשר להם לחזור על החומר הלימודי בצורה פשוטה וקלה ולשאול שאלות במידה ויש בנוחות ובצורה פרטנית. 

מדוע חשוב ללמוד את הנושאים הללו במכללה מקצועית ומתקדמת?

לימודים הקשורים בפיננסים הינם לימודים מורכבים מאוד. מעבר לבחינות הלשכה והמעבר בהצלחה של מבחני מפתח קשים מאוד אשר מאפשרים לתלמידים לעסוק בתחום לאחר הלימודים, מדובר בתחום בו התלמיד אשר מתחיל לעסוק בתחום נושא על כתפיו אחריות כבדה מאוד. טעויות בעבודה בתחומים הללו יכולים לעלות לא מעט לחברה בה יועסק התלמיד לאחר הלימודים, ואפילו להוות פתח לתביעות משפטיות, תלונות וקנסות משמעותיים כנגד החברה. לכן, אם אתם מעוניינים לעסוק בתחומים הללו אתם חייבים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במכללה מקצועית אשר תכין אתכם לעבודה בתחום בצורה הטובה ביותר.

אנו מקפידים לא רק ללמד את החומר לטובת ההצלחה במבחן, מה שקורה פעמים רבות במקומות אחרים בהם מכינים את התלמידים למבחן ותו לא, אלא מקפידים ללמד את החומר בצורה מעניינת ולהיכנס לעומקה של החקיקה על מנת שהתלמידים יבינו היטב את החומר ויהיו בקיאים בו, ולא רק לשם הבחינה עצמה אלא לשם עבודה אמיתית ומוצלחת בתחום.