דויד א.
שלום לכולם. אני בא בשורות אלו להמליץ על... קרא עודשלום לכולם. אני בא בשורות אלו להמליץ על המכללה למסים ולחשבונאות, בראשות המרצה הדגול, עו"ד יניב גבריאל. למדתי במכללה קורס לחשבי שכר בכירים ועברתי בציון גבוה, וזאת הודות למרצה יניב גבריאל, אשר נתן את כל מרצו, מעיין ידיעותיו הגדול ושיטות לימוד מבריקות. אז באותה נשימה אודה למר יניב גבריאל, ולכם המתעניינים אומר בקול ברור ובטוח רק המכללה למסים ולחשבונאות! עלו והצליחו. קרא פחות