נהניתי להכיר אותך כאדם ובפרט כמרצה בקורס חשבי שכר. אתה בעל ידע נרחב, תמיד עזרתה ועניתה על שאלות מקצועיות. בזמנך...קרא עודנהניתי להכיר אותך כאדם ובפרט כמרצה בקורס חשבי שכר. אתה בעל ידע נרחב, תמיד עזרתה ועניתה על שאלות מקצועיות. בזמנך הפנוי ואף על נקודות שלא קשורות לקורס. הרחבתה והסברתה את הדברים לעומק אופן ההרצאה ובעיקר הסדר, הן בשיעורים והן החומר הלימודי שסיפקת לנו (שאין שני לו), משמשים אותי עד היום. למדתי בהרבה קורסים ואני יכול להמליץ בחום רב על הקורס ועליך באופן אישי. כל מילה מגיעה לך בזכות, בעבודה קשה ובסדר שאתה מלמד. ששי זכאי, רו"חקרא פחות
8/03/2022
שלומי פרחי
השתתפתי בקורס חשבי שכר בכירים של יניב ונהנתי...קרא עודהשתתפתי בקורס חשבי שכר בכירים של יניב ונהנתי מאוד מהידע הרב, מהמקצועיות ומהדרך שבה הוא מעביר את הקורס! ממליץ מאוד לכל מי שמתלבט להירשם בלי להסס!קרא פחות
×
אביבה בנימין
I studied at the Rehovot branch senior accountants...קרא עודI studied at the Rehovot branch senior accountants course and successfully passed the exam on 3/23. The lecturer Yaniv Gabriel is a professional with extensive knowledge in the field, and is up-to-date on all legislative changes. He teaches the course in an interesting and clear way and brings many examples from everyday life. Yaniv prepares us for the exam with lots of advice and tips. Delivers lecture summaries, detailed explanation and summaries of formulas that help solve the tests. In preparation for the bar exam, they also practice in a test marathon. The course greatly enriched my knowledge. Thank youקרא פחות
לימור עמרם
קורס חשבי שכר במכללה למיסים עם המרצה יניב...קרא עודקורס חשבי שכר במכללה למיסים עם המרצה יניב גבריאל הינו קורס שמועבר בצורה יעילה ואפקטיבית לצורך מעבר הבחינה. הקורס זורם ומעניין באווירה נעימה ונותן את הכלים הדרושים ואת השיטה אשר מובילה להצלחה. חשוב לציין שיניב דואג לא לבזבז זמן מיותר לתלמידים ומספק את כל החומר מסוכם ומסודר עם בחינות מסודרות כך שברוב השיעורים אין בזבוז זמן על העתקה או הכתבה. מבחינתי השיטה של יניב הוכיחה את עצמה לחלוטין ועברתי בהצלחה את הקורס. מומלץ!קרא פחות
תמר שץ
למדתי אצל יניב במכללה. מרצה מקצועי ביותר. תמיד...קרא עודלמדתי אצל יניב במכללה. מרצה מקצועי ביותר. תמיד היה זמין לכל שאלה ולכל עזרה שהייתי צריכה. ממליצה על המכללה בחום!!קרא פחות
Helen Netanel
ה.נ עצמאית עברתי את הקורס בהדרכתו של יניב...קרא עודה.נ עצמאית עברתי את הקורס בהדרכתו של יניב גבריאל. קורס מקיף מלמד מעשיר ומרחיב אופקים, נותן המון ערך מוסף לאלה שעוסקים בתחום וכמובן למנהלים שרוצים להבין ולהתעדכן בשינויים. הקורס באווירה נעימה ועם תוצאות בטוחות להצלחה ולעתיד מבטיח. ממליצה בחום.קרא פחות
עידו ישראלי
למדתי קורס "חשב שכר בכיר", אצל יניב גבריאל,...קרא עודלמדתי קורס "חשב שכר בכיר", אצל יניב גבריאל, ועברתי את מבחני לשכת רואי החשבון בדצמבר 2022. אני ממליץ לכל מי שרוצה ללמוד קורסים בנושאי מיסים וחשבונאות, לעשות זאת באחד הסניפים של המכללה למיסים ולחשבונאות. מעבר לעובדה שיניב מרצה מוערך כבר שנים רבות מאוד, הוא מעביר את החומר בצורה טובה מאוד, בצורה עניינית, לא משעממת, ובדרך כלל גם בלא מעט הומור. בנוסף להיותו מרצה, הוא גם עו"ד ויועץ מס, מה שנותן ערך מוסף מאוד בשיעורים, בדוגמאות מפסקי דין שונים שלא כתובים בספרי המחוקק. יניב יודע בדיוק איך לכוון את התלמידים בנוגע לכמה ואיך לתרגל את החומר, על מנת שיגיעו לבחינה בצורה הטובה ביותר. בנוסף, במהלך השיעורים, בכדי שלתלמידים יהיה ריכוז מלא בהסבר, הוא שולח בסוף כל שיעור את סיכומי החומר שנלמד באותו השיעור, וככה התלמידים לא עסוקים בכתיבה, אלא ההאזנה והקשבה נטו. לקראת הבחינה העביר אותנו "מרתונים", של פתרון מבחנים קודמים, ואפילו נתן לנו שעות תגבור מעבר לשעות הקבועות. אישית, אני סיימתי עם לימודים ב2007, וחששתי שהקפיצה למים תהיה קשה. התברר לי שעשיתי בחירה נכונה, ובזכות יניב, גם עברתי את הבחינה בנסיון הראשון. אז תודה רבה מקרב לב. מי שעדיין מתלבט אחרי כל המגילה לעיל, מוזמן לפנות אליי בהודעה פרטית. שיהיה בהצלחה לכולם🙏קרא פחות